Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Yaratıcı Drama Teknikleri ile Liderlik Programı (Hafta sonu Programı)

Yaratıcı Drama Teknikleri ile Liderlik Programı (Hafta sonu Programı)

Yaratıcı Drama Teknikleri ile Liderlik Programı (Hafta sonu Programı)

Lider, bireyleri ortak hedeflere yöneltebilen, bireyler arası köprüyü kurarak hedefleri benimsetebilen kişidir. Kendisini tanıyan, yaratıcı, yenilikçi, demokratik tutum becerileri ve empati duygusuyla gruba yaklaşan bir lider, grup üyelerini tanıma becerisi geliştirerek takım çalışmasını özendirebilir ve grubu harekete geçirebilir. Yaratıcı Drama Teknikleri ile Liderlik Programında belirlenen konular ışığında, içeriğin rol oynama, doğaçlama gibi tekniklerden yararlanılarak grubu oluşturan bireylerin kendi yaşantılarından yola çıkarak -mış gibi yaptığı kurgusal gerçeklikler yaratılır. Yaparak ve yaşayarak liderlik becerilerinin geliştirilmesi esas alınır.

Eğitim Tarihi

27 Şubat 2021 - 01 Mayıs 2021

Eğitim Yeri

MERKEZ

Eğitim Süresi

13:00 - 17:00

Eğitim Ücreti

₺ 900

Eğitim Detayları

Kapsamı: Lider, bireyleri ortak hedeflere yöneltebilen, bireyler arası köprüyü kurarak hedefleri benimsetebilen kişidir. Kendisini tanıyan, yaratıcı, yenilikçi, demokratik tutum becerileri ve empati duygusuyla gruba yaklaşan bir lider, grup üyelerini tanıma becerisi geliştirerek takım çalışmasını özendirebilir ve grubu harekete geçirebilir.

Yaratıcı Drama Teknikleri ile Liderlik Programında belirlenen konular ışığında, içeriğin rol oynama, doğaçlama gibi tekniklerden yararlanılarak grubu oluşturan bireylerin kendi yaşantılarından yola çıkarak -mış gibi yaptığı kurgusal gerçeklikler yaratılır. Yaparak ve yaşayarak liderlik becerilerinin geliştirilmesi esas alınır.

Eğitmen: İdil Güney Şimşek

Sınıfı: Ücretli Eğitim

Süre: 42 saat

Biçim: Online / İGÜ Mensuplarına ve öğrencilerine %50 indirimli olacaktır.

Eğitim Ücreti: 900₺ ( İGÜ Mensuplarına 450 ₺ )