Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi

HABERLER

Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Haberler

Kazakistan öğretmenlerine yönelik ''Etkili İletişim'' eğitimi gerçekleştirildi

 • 16 Haziran 2022

Kazakistan'dan İstanbul Gelişim Üniversitesi ne gelerek eğitim almak isteyen Öğretmenlere yönelik ''Etkili İletişim'' eğitimi gerçekleştirilen törenle tamamlandı.

Devamı Oku

İGÜSEM ile Psiko Terap-İST Eğitim Danışmanlık Arasında İşbirliği Protokolü

 • 07 Mart 2022

İGÜSEM ile Psiko Terap-İST Eğitim Danışmanlık Arasında Sertifikalı Eğitimler Alanında İşbirliği Protokolü imzalandı.

Devamı Oku

1’inci Seviye Yangın Eğitici Eğitimi tamamlandı

 • 21 Şubat 2020

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü son sınıf öğrencileri 1’inci Seviye Yangın Eğitici Eğitimi programını tamamladı.

Devamı Oku

Kamu Gözetim Kurumu Sürekli Eğitim Programları İGÜ’de

 • 13 Şubat 2020

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (İGÜSEM), Kamu Gözetim Kurumu Başkanlığı’nı (KGK) ziyaret etti. İGÜSEM, bağımsız denetçilere yönelik verilen eğitimler için KGK tarafından yetkilendirildi.

Devamı Oku

Bilirkişilik Temel Eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimiz eğitim sonunda sertifikalarını aldılar

 • 20 Eylül 2019

İGÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından 7-8,14-14 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilen Temel Bilirkişilik Eğitim Programımız başarıyla tamamlandı.

Devamı Oku

Bilirkişilik Temel Eğitimini tamamlayan kursiyerler eğitim sonunda sertifikalarını aldı

 • 05 Ağustos 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜSEM) tarafından gerçekleştirilen "Bilirkişilik Temel Eğitimi" tamamlandı. Kursiyerler eğitim sonunda sertifikalarını aldı.

Devamı Oku

Türkiye Nijerya ortak toplantısına İGÜ de katıldı

 • 01 Ağustos 2019

Ticaret Bakanlığı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) bünyesinde Nijerya delegasyonu ile gerçekleşen toplantıya İstanbul Gelişim Üniversitesi de katıldı. Toplantıda Nijerya ve Türkiye arasında yükseköğrenim için iş birlikleri konuşuldu.

Devamı Oku

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde 3Ds Max V-Ray Görsel Tasarım Eğitimi söyleşisi düzenlendi

 • 30 Nisan 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde 3Ds Max V-Ray Eğitimi V-Ray mentor Berat Reha Demir tarafından İGÜ Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

Devamı Oku

Spor Akademisi eğitimlere başlıyor

 • 20 Mart 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Sürekli Eğitim Merkezi (İGÜSEM) altında kurulan Spor Akademisi eğitim programlarına başlıyor. Doç. Dr. Kubilay Çimen, “Alanlarında uzman akademisyenler tarafından hazırlanmış olan eğitim programlarını yine sektörün tanınmış ve deneyimli isimlerini katılımcılarla buluşturacağız” diye konuştu.

Devamı Oku

Sağlık Profesyonellerine Özel Eğitim Başlıyor

 • 19 Şubat 2019

Sağlık profesyonellerine özel eğitim başlıyor

Devamı Oku

Editörlük Atölyesi yazar adaylarını bekliyor

 • 19 Şubat 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesinde açılacak 60 saatlik 'Editörlük Atölyesi' 2 Mart Cumartesi günü eğitimlere başlıyor. Yazar ve Geliştirici Editör Mürsel Çavuş tarafından verilecek eğitimlerle Türkiye'nin köklü yayıncılık geleneğinin dijital çağın dinamikleriyle harmanlanması amaçlanıyor.

Devamı Oku

‘Uygulamalı Oyun Terapisi Eğitimleri’ İGÜ’de başlıyor

 • 19 Şubat 2019

PSİKİYATRİ uzmanları, psikiyatri asistanları, psikologlar ve psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümü mezunlarına yönelik düzenlenecek olan ‘Uygulamalı Çocuk Merkezli Oyun Terapisi Eğitimleri’ İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Sürekli Eğitim Merkezi'nde başlıyor.

Devamı Oku

İGÜ eğitimlerini yurt geneline yayıyor

 • 19 Şubat 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Sürekli Eğitim Merkezi ile verdiği eğitimleri yurt geneline taşıyor. ‘Eğiticinin Eğitimi Programı’nda dersler Uzman Psikolog Şebnem Karaoğlu tarafından verilecek.

Devamı Oku

Merkez Haberleri: En eski tedavi yöntemi üniversite güvencesinde öğretiliyor

 • 19 Şubat 2019

En eski tedavi yöntemi üniversite güvencesinde öğretiliyor

Devamı Oku

Araç Hasar Onarımı Eğitimleri Ekonomiye de Katkı Sağlıyor

 • 19 Şubat 2019

Araçlarda oluşan göçüklere müdahalede yerli usta sayısının yetersizliğine değinen Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu (TOBFED) Göçük Sektör Komisyonu Başkanı Aşkın Önver, geçen yıllarda İstanbul'da yaşanan dolu yağışı sonrası birçok aracın zarar gördüğünü hatırlatarak,...

Devamı Oku

"İşletmeler belli sayıda meslek lisesi mezunu çalıştırmalı"

 • 19 Şubat 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi (İGÜ), Türkiye İhracatçılar Birliği’ni (TİM) ziyaret etti.

Devamı Oku

Sertifikalı eğitimler üniversite güvencesi altında yapılacak.

 • 19 Şubat 2019

İSTANBUL Gelişim Üniversitesi (İGÜ) Sürekli Eğitim Merkezi, sertifikalı eğitim alanında yaptığı profesyonel anlayışa hız kazandıracak yeni eğitim programları hazırlama kararı aldı. Üniversite güvencesi altında gerçekleşecek sertifikalı eğitimlerde siyaset akademisinden yaşam koçluğuna birçok konuda program açılıyor.

Devamı Oku

İGÜ, İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni ziyaret etti.

 • 19 Şubat 2019

İstanbul Gelişim Üniversitesi öğretim üyelerinden oluşan heyet, İstanbul Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ni (İSTESOB) ziyaret etti.

Devamı Oku

MÜSİAD'a kaliteli işgücü için akademik destek

 • 18 Ocak 2019

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Başkanı Abdurrahman Kaan, AR-GE çalışmaları yapan kuruluşlar için gerekli olan yetişmiş insan kaynağına üniversitelerin katkısının önemi üzerine İstanbul Gelişim Üniversitesi ile (İGÜ) bir toplantı gerçekleştirdi.

Devamı Oku

Sektör liderleri öğrencilerle deneyimlerini paylaştı

 • 29 Kasım 2018

İstanbul Gelişim Üniversitesi, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından Liderlik ve Girişimcilik Zirvesi’nin ikincisi düzenlendi. Birçok önemli ismin konuk olarak katıldığı etkinlik kapsamında sektörün liderleri deneyimlerini İGÜ öğrencileri ile paylaştı.

Devamı Oku