Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
YÖKDİL YDS SINAVINA YÖNELİK HAZIRLIK KURSU

YÖKDİL YDS SINAVINA YÖNELİK HAZIRLIK KURSU

YÖKDİL YDS SINAVINA YÖNELİK HAZIRLIK KURSU

İnternetten Canlı ve Sınırsız Kayıttan Gelişim Üniversitesi'nde özel indirimli ve Ücret İade Garantili YÖKDİL Programı İnternetten canlı ve sınırsız kayıttan haftada 5 gün artı hafta sonu Branş Sınavı ile YÖKDİL’e %100 Ücret İade Garantili üst düzey hazırlık

Eğitim Tarihi

06 Nisan 2020 - 11 Eylül 2020

Eğitim Yeri

MERKEZ

Eğitim Süresi

12:00 - 14:00

Eğitim Ücreti

₺ 1350

Eğitim Detayları

Eğitim Amacı
  Normal olarak katılımcıların en az 35’i geçmiş olmaları ya da tam sıfır düzeyinde olmamaları gerekmektedir. Ancak daha düşük düzeyde olanlar başarısız olanlar için sonraki dönem ücretsiz avantajından yararlanarak iki kez katılıp bir kez ücret ödeyerek önce 45 civarı, daha sonra ise 70+ bir skorla hem gereken notu fazlasıyla almış hem de İngilizce düzeylerini nispeten kısa zamanda üst düzeye çıkarmış olacaklardır.

Eğitmenin Nitelikleri:
 Dersler; Dil, sınav, hazırlık ve çeviri uzmanı İngilizce Öğretim Görevlisi Özgür Karakaş tarafından verilecektir, YÖKDİL notu 98.75’dir. İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunudur, öğretmenlik formasyonu bulunmaktadır ve 9 yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Yabancı Dillerde İngilizce Hazırlık Sınıf Öğretmeni ve koordinatör Yardımcılığı yapmış, Marmara Üniversitesi'nde İngilizce Hazırlık sınıf öğretmenliği, Nişantaşı Üniversitesi, Yeditepe Üniversitesi, Gelişim Üniversitesi ve İstanbul’un diğer üniversitelerinde ve çevre Üniversitelerde, ayrıca hemen hemen tüm hastanelerde YÖKDİL Eğitimini ve diğer eğitimleri başarıyla vermiştir. Master ve Doktorası devam etmektedir.

Eğitim Günleri ve Saatleri:
 Dersler Hafta içi her gün gece 21:15’de İnternetten canlı olarak yapılacak, dersler kayıttan sınırsız izlenebilecektir. Pazartesi Cuma Gramer, Salı Kelime, Çarşamba ve Perşembe YDS anlatımı yapılacak; hafta sonu Sağlık-Sosyal-Fen 80 soruluk sınav ödev verilecektir. 
 Program 5 ay 1 hafta sürecek olan kursa Gelişim Üniversitesi öğrenci ve Öğretim Üyeleri %25 indirimle satın alabilecek, adil şartlarla %100 ücret iade garantisi* verilecek, başarısız olma durumunda sonraki dönem ücretsiz katılabileceklerdir.


Hizmet Bedeli:
Gelişim Üniversitesi’ne özel 5 ay 1 haftalık toplam kurs bedeli 1,350TL %25 indirim ile Kişi Başı 1,000TL’dir ve adil şartlarla* %100 ücret İade garanti ya da sonraki dönem ücretsiz katılım hakkı verilmektedir.


***%100 Ücret İade Garantisi için Adil Şartlar:
YÖKDİL %100 Garanti Programı YÖKDİL adayları için her gün ders alma sıklığı, Gramer, Kelime, Sağlık Bilimleri, Sosyal Bilimler ya da Fen Bilimleri branş sınavları ve YDS’den bile önce 10, daha sonra da 20 puan zor soruları ile her derse giren adaylara 83.75 - 95 arasında bir skor aldıran en kapsamlı ve rakipsiz YÖKDİL programıdır, yalnızca Özgür Hoca’nın kendisi tarafından verilir ve garantisi her derse girmeye ya da her dersi gecikmeden en fazla bir hafta geriden gelerek iyi etüt
etmeye dayanır.

1. YÖKDİL %100 Garanti Programına sahip olmak için aday bu programı ilerideki ilk YÖKDİL sınavına en fazla 30 gün kala satın almış olmalıdır, aksi takdirde sadece sonraki dönem ücretsiz garantisinden yararlanabilir, ücret iadesi yapılamaz.

2. YÖKDİL %100 Garanti Programı takip eden ilk YÖKDİL testinde (Elektronik değil,kağıt üzerinde) 65, 60, 55, 50 ve aşağı olan skorları kapsar. YÖKDİL %100 Garanti Programı satın alan aday öncelikle 50, 55, 60, 65 skorlarından istediğini değil,
kendisine gerçekten gerekeni seçer. Yani doçentlik için 65, doktora vs. için 50 ya da 55, Yardımcı Doçentlik için 60 gibi. 65 üzerine garanti verilmez. 50 gereken bir adaya 55, 60, 65; 55 gereken adaya 60, 65; 60 gereken adaya 65 garantisi verilmez. Gerekli olandan daha fazla not talep eden aday başarısız olma durumunda garanti kapsamı dışında olur.

3. YÖKDİL %100 Garanti Programının garantisinin geçerli olabilmesi için, aday o dönem yapılacak olan sınava kabul edilmiş olmalı, sınavı geçerli olmalı ve iade istediğinde ya da garanti kapsamından yararlanmak istediğinde sınav notunu Özgür Hoca'ya şifresini vererek internetteki resmi YÖKDİL sitesinden ibraz etmelidir. Sınava girmeyen ya da sınavı geçersiz olan aday için başarısızlık kendi sorumluluğundadır ve garanti kapsamında değildir. İngilizcesi "sıfır" olanların ilk dönem ücretini alma hakkı bulunmamaktadır çünkü ilk defada başarılı olma şansları yüzde birlik gruptan (genel cerrah, elektronik mühendisi, makina mühendisi, uçak mühendisi vs) olmadıkları sürece yok denecek kadar azdır. Bunun yerine 45 gibi bir notla başarısız olur ve ikinci dönem ücretsiz katılma haklarıyla yüksek notla geçer.

4. YÖKDİL %100 Garanti Programının garantisinin geçerli olabilmesi için ayrıca, aday ilk dersten itibaren en fazla bir haftalık (7 Takvim günü) gecikmeyle ya tüm derslerin tamamını canlı izlemiş olmalı, ya da 7 takvim günü geçmeden kayıttan tamamını izlemiş olmalıdır. Ayrıca aday, YÖKDİL %100 Garanti Programının garantisinden yararlanabilmek için en fazla 1 hafta gecikmeyle (7 takvim günü) Özgür Hoca’nın Sınav açıklamasından sonra Sınav modülüne sınav notlarını düzenli olarak
girmelidir. Bunlar Özgür Hoca’nın Ders Takip Modülü ve Sınav Modülünde ayrı ayrı kayıt altındadır. Programı geç satın alanlar güncel dersler için bu şekilde sorumludur. Sınav tarihine kadar kayıtları ve not girme işlemini istediği frekansla bitirmelidir.

5. YÖKDİL Sınav Sonuçları açıklandıktan sonra adayın, sınav notu belgesiyle birlikte e-posta yoluyla  (admin@ozgurkarakashoca.com ya da ozgurkarakashoca@gmail.com) YÖKDİL %100 Garanti Programının garantisine başvurması için bir hafta (7 takvim günü) süresi vardır. Bu süreyi geçiren adaylara %100 iade yapılmaz. %100 garanti kapsamında ücret iadesi alan aday "sonraki dönem ücretsiz" fırsatından yararlanamaz. Ücret iadesi alan adaya tekrar ders vermeyi kabul etmeme hakkı doğar. Not ibrazı için aday YÖKDİL sitesi şifresini Özgür Hoca'ya vermelidir, aksi takdirde photoshop vs. ayırt edilememektedir.

6. İade süreci, aracı kurum iyzico ve bankanız tarafından, kursiyerin başvurusu yapıldıktan itibaren 30 gün içinde başlar ve bazen ödenen ücretin bir seferde tamamı, bazen ise ödediğiniz şekilde (örnek: iptale kadar 5 ay taksit ödendiyse 5 taksitte) 30 gün gecikmeyle yapılabilmektedir. Bu, tamamen otomatik bir süreçtir ve takibi bankanızdan yapılabilir.

7. Herhangi bir nedenle garantiden düşen aday, YÖKDİL İngilizce sınavı açıklandıktan sonra bir hafta (7 takvim günü) içinde başvurmak şartıyla bir sonraki dönem ücretsiz olarak aynı programları alabilir.
8. Bu programı satın alan YÖKDİL adayları yukarıdaki tüm koşulları peşinen kabul etmiş sayılırlar.